Drukuj
PDF
19
Lut

Trampkarze z pięcioma pucharami po "Skulik Cup" w Słomnikach

W sobotę trampkarze brali udział w halowym turnieju „Skulik Cup” rozgrywanym w hali sportowej w Słomnikach.

Oprócz nas w rozgrywkach udział wzięły zespoły: Pogoń Miechów, LKS Niedźwiedź, Michałowianka Michałowice i gospodarze, czyli drużyna Słomniczanki. Turniej rozgrywany był w formule „każdy z każdym”

 

Wyniki Akademików:

APG- Michałowianka 1:1 (Drożdż)

APG- Słomniczanka 3:0 (2 Żaba, Żmigrodzki)

APG – Pogoń 2:1 (Drożdż 2)

APG – Niedźwiedź 4:1 (Żmigrodzki 2, Krzyżek, Drożdż)

Wygraliśmy rozgrywki, remisując 1 mecz i 3 razy wygrywając. Dodatkowo wszystkie nagrody indywidualne również pojechały do Gołczy. Najlepszym bramkarzem wybrany został Mateusz Palik, najlepszym zawodnikiem Bartek Paczos, natomiast najlepszym strzelcem po dodatkowo zarządzonych rzutach karnych Kuba Drożdż, który w trakcie rozgrywek strzelił 4 gole, a później dwa razy bezbłędnie wykonał rzut karny.

Nasza gra podczas sobotniego turnieju na pewno mogła się podobać, operowanie piłką i kombinacyjne rozgrywanie akcji to jest coś co charakteryzuje naszą grę. Bardzo dużo bramkowych sytuacji po właśnie takim budowaniu akcji musi cieszyć, bo nie ma w nich przypadku tylko dużo polotu i swobody, a to oznacza spore zaawansowanie techniczne. Gratuluje wszystkim zawodnikom. Jako, że Akademicy wygrywają turniej w Słomnikach trzeci raz z rzędu, puchar przechodni ufundowany przez organizatorów na stałe trafi do akademickiej gabloty. Brawo!

Skład: Mateusz Palik, Bartek Paczos, Jasiek Halczuch, Kuba Lis, Mariusz Krzyżek, Dawid Miś, Kuba Żmigrodzki, Kuba Drożdż, Emil Żaba

Zdjęcia tutaj

Sponsorzy

 

herb_golcza_b

 

inter kraz

 

planeta

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj83
mod_vvisit_counterW tym tygodniu869
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2603
mod_vvisit_counterW sumie284652