Drukuj
PDF
24
Lut

Pierwszy mecz skrzatów AP Gołcza - Zdjęcia

 

Po raz pierwszy  od momentu rozpoczęcia zajęć  treningowych nasz najmłodszy zespół akademików rozegrał mecz z drużyną Przemszy Klucze.

Od momentu potwierdzenia rozegrania spotkania chłopcy oczekiwali tego dnia z dużą niecierpliwością, ciekawością i tremą. Na każdym treningu pytali: ”kiedy wreszcie zagramy…”

 

No i zagrali- w dniu 17.02.2017r. w hali w Gołczy stawili się nasi koledzy z Klucz.             Od samego początku widać było ogromnie dużo radości w poczynaniach obydwu drużyn. Wszyscy chłopcy dawali z siebie 100% zaangażowania niesieni wspaniałym dopingiem swoich licznie zgromadzonych rodziców. Na przemian wybuchały salwy radości i brawa dla naszych dzielnych małych piłkarzy.

Po zakończonym meczu, rozegrany zastał  konkurs rzutów karnych i oczywiście wspólne zdjęcie.

Okiem Trenera:. jestem przekonany, że ten dzień utkwi w pamięci chłopców na bardzo długo-to przecież ich Pierwszy Mecz! Chłopcy pokazali swoją postawą jak bardzo kochają piłkę nożną, byli po prostu niesamowici. Warta podkreślenia jest przede wszystkim atmosfera i podejście dorosłych –rodziców, do tego typu meczów. Jak zawsze warto przypomnieć zasadę, że To nie są Mistrzostwa Świata, a nasi chłopcy starają się, jakby dla nich to był najważniejszy mecz. Dlatego warto dalej ich tak mocno wspierać, aby rozwijali swoją pasję i zainteresowania, wyniki tego meczu to drugorzędna sprawa…Gratuluję postawy całej Drużynie, i oczywiście wszystkich zainteresowanych zapraszam na kolejne tego typu wydarzenia sportowe, z udziałem Skrzatów i „innej drużyny”.

Skład AP: Baran Szymon, Cieślak Dawid, Dadak Szymon, Dudziński Aleksander Dzióra –Włodarczyk Karol, Kania Wiktor, Kowalski Mikołaj, Kwieciński Filip, Król Wiktor, Machnik Ksawery, Nowak Kacper, Sajdak Alan, Sepielak Mateusz, Stachura Bartłomiej, Winiarski Krzysztof, Zięba Mikołaj,

Trener: Marek Machnik

Galeria:


Sponsorzy

 

herb_golcza_b

 

inter kraz

 

planeta

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj82
mod_vvisit_counterW tym tygodniu868
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2602
mod_vvisit_counterW sumie284651