Drukuj
PDF
06
Mar

II miejsce Żaków! - Zdjęcia

 

Bardzo udany występ w Turnieju Piłki Nożnej Halowej zanotowała drużyna Żaków, zajmując II miejsce.

III Turniej Piłki Nożnej zorganizowany przez Akademię Piłkarską Champions Miechów odbył się w minioną niedzielę 5 marca w  hali sportowej w Charsznicy. Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn z Olkusza, Wieliczki, Miechowa, Pilicy i Gołczy. Mecze rozegrane zostały systemem każdy z każdym.

 

Wyniki: AP Gołcza – Piliczanka Pilica 0:1,

AP Gołcza – Akademia Piłkarska Champions Olkusz 7:0,

AP Gołcza – Akademia Piłkarska Champions Miechów 6:1,

AP Gołcza – Akademia Piłkarska Champions Wieliczka 2:0,

Skład AP Gołcza: Dawid Krysa, Patryk Słowiński, Szymon Koszewski, Oskar Włodarczyk, Mikołaj Piega, Bartosz Wiorek, Mateusz Grządziel, Olaf Gajos, Wiktor Marzec, Piotr Lewandowski.

Okiem Trenera: chłopcy pokazali jak zawsze ogromna ochotę do gry, jedynie w pierwszym meczu zagraliśmy nieskutecznie i to spowodowało, że drużyna z Pilicy po dość kontrowersyjnej decyzji Sędziego zwyciężyła po strzale z rzutu karnego w końcówce meczu. Obiektywnie należy przyznać, że zarówno w tym, jak i w każdym następnym meczu przeciwnicy mieli niewiele do powodzenia. Ponadto indywidualne wyróżnienia otrzymali  Król strzelców Mateusz Grządziel, oraz Najlepszy Zawodnik AP Bartosz Wiorek. Mnie natomiast ogromnie cieszy ,że chłopcy co raz lepiej operują piłką, próbują utrzymywać się w jej posiadaniu jak najdłużej, a to na tym etapie szkolenia jest zdecydowanie najważniejsze. Cieszą także wyróżnienia indywidualne dla Bartka  i Mateusza, na które pracowali oni sam, ale także Zespół, co było widać po odebraniu wyróżnień z rąk Organizatora. Dla nas marzec jest miesiącem dość intensywnym, w każdym tygodniu gramy turniej, w najbliższa sobotę jedziemy do Kościelca na mocno obsadzony turniej z udziałem znanych drużyn m.in. AS Progres, Wisła Kraków, AP 21, czy Tarnovia, liczę na udane występy zespołu.

Podziękowania kieruję na ręce Kamila Dąbrowskiego Trenera Akademii Piłkarskiej Champions Miechów za zaproszenie do udziału w Turnieju, a także dla rodziców za doping i wsparcie.

Trener Marek Machnik

Galeria:

Sponsorzy

 

herb_golcza_b

 

inter kraz

 

planeta

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj83
mod_vvisit_counterW tym tygodniu869
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2603
mod_vvisit_counterW sumie284652