Drukuj
PDF
20
Mar

I miejsce żaków - Zdjęcia

Żaki AP Gołcza zajęli I miejsce  w Powiatowym Turnieju  Piłki Nożnej Halowej zorganizowanym przez Pogoń Miechów, a rozegranym w dniu 19 marca 2017r. w hali sportowej w  Charsznicy.

Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn AP Gołcza, Spartak Charsznica, Pogoń Miechów I,II,III, Akademia Piłkarska Champions   Miechów. Graliśmy w dwóch grupach po 3 zespoły. Po meczach fazy  grupowej  dwa najlepsze zespoły, oraz jedna drużyna z drugiego miejsca awansowały do grupy finałowej, w której również każda drużyna rozegrała dwa mecze.

 

Wyniki AP Gołcza:

Faza grupowa:

AP Gołcza – AP Champions Miechów  4:0,

AP Gołcza – Pogoń Miechów I  1:0,

Faza finałowa:

AP Gołcza – Spartak Charsznica 1:1,

Pogoń Miechów I – Spartak Charsznica 1:1,

AP Gołcza – Pogoń Miechów I 6:1,

Skład AP Gołcza: D. Krysa, B. Wiorek, M. Piega, O. Gajos, M. Gajda, W. Cieśliński,    P. Lewandowski, S. Domnicz, M. Lipiński, M. Grządziel, P. Słowiński

Okiem Trenera:…bardzo udany występ naszego zespołu, co też potwierdzają wyniki spotkań, a w ostatecznym rozrachunku wynik końcowy. Przede wszystkim chłopcom należą się słowa uznania i gratulacje za sportową postawę i grę fair-play. Widać, że z każdym turniejem jesteśmy pewniejsi siebie i swoich umiejętności, i co raz lepiej wdrażamy naszą filozofię gry. Na uwagę zasługuje też fakt, że w turnieju swoje pierwsze szlify zdobyli chłopcy, którzy jeszcze nie grali, a którzy pokazali, że także mają już nie małe umiejętności. Taka sytuacja jest bardzo potrzebna, aby w drużynie była sportowa rywalizacja, co niewątpliwie wpływa na jakość drużyny. Słowa podziękowania kieruję do naszych rodziców, którzy jak zawsze mocno nam dopingują i nas wspierają. Dziękuję także p. Pawłowi Podymie Trenerowi Pogoni Miechów za zaproszenie, a także rodzicom zawodników Pogoni za organizację Turnieju.

Marek Machnik

Galeria:

Sponsorzy

 

herb_golcza_b

 

inter kraz

 

planeta

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj83
mod_vvisit_counterW tym tygodniu869
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2603
mod_vvisit_counterW sumie284652