Drukuj
PDF
14
Kwi

I Turniej skrzatów, a żaki bez straty bramki

W miniony wtorek 12 kwietnia Skrzaty AP,czyli nasz najmłodszy zespół, który utworzony jest z chłopców w rocznikach 2010 i młodszych rozegrał swój pierwszy Turniej w ramach oficjalnych rozgrywek PPN w Krakowie.

Turniej został rozegrany w Proszowicach, z udziałem 6 zespołów:

Proszowianki Proszowice, Zieleniczanki Zielonki, Wierzbowianki Wierzbno, Pogoni Miechów, Słomniczanki Słomniki, AP Gołcza.

Skład AP Gołcza: Szymon Baran, Mateusz Sepielak, Mikołaj Kowalski, Karol Dzióra-Włodarczyk, Szymon Dadak, Ksawery Machnik, Aleksander Dudziński, Bartłomiej Stachura, Filip Kwieciński, Mikołaj Zięba,Wiktor Kania, Wiktor Król.

Okiem Trenera: To nasz pierwszy rozegrany oficjalnie Turniej, w którym chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Chciałbym pochwalić wszystkich zawodników, którzy pokazali, że ich pasją jest sport i piłka nożna. W rozegranych meczach nie brakowało waleczności, zaangażowania, parad bramkarskich, i oczywiście tego co sprawia najwięcej radości czyli goli. Gra w turniejach każdej rangi daje nam możliwość sprawdzenia swoich umiejętności sportowych, ale przede wszystkim pozwala zdobywać jakże ważne doświadczenia. W drodze powrotnej cały czas chłopcy rozmawiali o turnieju, o tym komu kibicuja,jakiej drużynie, i kto jest ich ulubionym piłkarzem. Dzień pełen wrażeń i emocji zakończył się bardzo dla nas radośnie i pozytywnie. Z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej,już 13 maja w Słomnikach a później gramy 28 maja w niedzielę w Miechowie z  zaprzyjaźnioną drużyną Akademii Piłkarskiej Champions Miechów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

W sobotę 8 kwietnia drużyna Żaków rozegrała Turniej w ramach rozgrywek ligowych, których oragnizatorem jest PPN w Krakowie. Gospodarzem Turnieju była drużyna Proszowianki Proszowice,a udział wzięło 6 zespołów: Słomniczanka Słomniki, Pogoń Miechów,AP Proszowianka Proszowice, TS Węgrzce, Wierzbowianka Wierzbno, AP Gołcza. Turniej rozegrano w systemie gry każdy z każdym, czas trwania meczu 15 minut.

Wyniki:

AP Gołcza – AP Proszowianka 5:0,

AP Gołcza – Słomniczanka Słomniki 5:0,

AP Gołcza – Pogoń Miechów 1:0,

AP Gołcza – TS Węgrzce 2:0,

AP Gołcza – Wierzbowianka Wierzbno 6:0,

Skład AP Gołcza: Dawid Krysa, Bartosz Wiorek, Patryk Słowiński, Szymon Koszewski, Tomasz Podsiadło,Wiktor Marzec, Mikołaj Piega, Mikołaj Grzegórzko, Mikołaj Gajda, Piotr Lewandowski, Osakr Włodarczyk, Mateusz Grządziel, Olaf Gajos,

Okiem Trenera: trudno jest opisać turniej, w którym wszystko od początku do końca przebiegało według planu. Tydzień wcześniej graliśmy w Mistrzostwach PPN Olkusz, którego byliśmy gospodarzem, i pomimo bardzo dobrej gry (nie przegraliśmy meczu-3 remisy w grupie) nie zajęliśmy miejsca na podium i nie spełniliśmy oczekiwań. Czasami zbyt dużo chęci nie pomaga, po prostu zawiodła skuteczność. W turnieju w Proszowicach widać było od samego początku, że jesteśmy bardzo mocno skoncentrowani, a przede wszystkim skuteczni. Wart dodania jest fakt, że w rozegranych meczach przeciwnicy prawie w ogóle nie oddawali strzałów na naszą bramkę. Wzorowo zagrały wszystkie formacje, dokonałem także zmiany na pozycji bramkarza, oprócz Dawida Krysy bronili naszej bramki Mateusz Grządziel i Mikołaj Piega. Naszą grę oceniam bardzo wysoko i co najważniejsze chłopcy są co raz mocniejsi mentalnie, a przy tym świetnie się bawią i dobrze ze sobą czują, co buduje bardzo dobrą atmosferę.

Marek Machnik


Sponsorzy

 

herb_golcza_b

 

inter kraz

 

planeta

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj82
mod_vvisit_counterW tym tygodniu868
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2602
mod_vvisit_counterW sumie284651