Drukuj
PDF
11
Wrz

Kolejne ligowe mecze rozegrały nasze zespoły

W weekend pierwsi na boisko wyszli juniorzy i po jednostronnym spotkaniu ograli drużynę „Sokoła” Kocmyrzów(dotychczas wygrał 2 mecze) 11:0.

Mecz jak sugeruje wynik był jednostronnym widowiskiem. Goście ograniczali się głównie do przeszkadzania, ale i tak 11 razy znaleźliśmy drogę do siatki rywala. W najbliższą sobotę czeka nas trudniejsze zadanie, będziemy grać w Olkuszu z zespołem „Słowika”

Bramki w sobotnim meczu strzelili: Emil Żaba 4, Dawid Miś 2, Bartek Paczos 2, Jasiek Halczuch, Kamil Kucharski i Kuba Drożdż.

Skład: Mateusz Palik, Michał Łuszczek, Kamil Kucharski, Mariusz Krzyżek, Kuba Lis, Bartek Paczos, Kuba Żmigrodzki, Kuba Lis, Dawid Miś, Jasiek Halczuch, Emil Żaba, Tobiasz Łuszczek, Szymek Katarzyński, Patryk Dyląg, Piotrek Celejewski, Kacper Cyganek, Michał Grządziel, Paweł Pasek.

W niedzielę w Wielkanocy podopieczni Trenera Daniela Tomczyka gościli „rywala zza miedzy” czyli drużynę „Pogoni” Miechów. Szybko strzelone bramki pozwoliły na kontrolowanie meczu i spokojne konstruowanie akcji. Mecz obfitował w dużą ilość sytuacji podbramkowych, z których 7 udało się zamienić na gole. Goście pokusili się o dwa trafienia i mecz zakończył się wynikiem 7:2 dla AP Gołcza. Zważywszy na to, że młodziki rozegrali 4 mecze, z czego trzy z czołowymi drużynami w swojej lidze bilans dwóch porażek i dwóch zwycięstw jest zadowalający, a praca treningowa jak widać przynosi efekty. Kolejne spotkanie już w środę w Krakowie z zespołem „Progresu”. Bramki: 4 Michał Krzyżek, Szymek Walczak, Michał Stęposz, Piotrek Kucharski.

Rozgrywki rozpoczął również zespół trampkarzy. Inauguracja wypadła bardzo okazale, pewne zwycięstwo w Wolbromiu z WAP-em 11:0 bardzo dobrze rokuje na przyszłość i świadczy o sporym potencjale drzemiącym w drużynie. Kolejny mecz 12 września o godz. 17.00 w Przybysławicach a przeciwnikiem „Piliczanka” Pilica. Bramki: 3 Mateusz Zębala, 3 Kuba Drożdż, 2 Paweł Pasek, 2 Kuba Lis i Kuba Czaja.

Sponsorzy

 

herb_golcza_b

 

inter kraz

 

planeta

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1
mod_vvisit_counterW tym tygodniu645
mod_vvisit_counterW tym miesiącu2736
mod_vvisit_counterW sumie304699