Paź

Kolejne ligowe zmagania Akademików

Mimo, że pogoda nie rozpieszcza rozgrywki ligowe toczą się swoim, choć lekko zachwianym rytmem.

W miniony weekend do ligowych zmagań przystąpiły nasze drużyny i tak:

W piątek w meczu II Ligi PPN Olkusz trampkarze grali jedynie 3 minuty, gdyż jeden z zawodników gospodarzy doznał kontuzji i sędzia musiał skończyć zawody, a to dlatego ,że Spójnia Osiek rozpoczęła ten mecz w…. siedmiu, a to najmniejsza dopuszczalna liczba zawodników do gry. Warto dodać, że kiedy zabrzmiał ostatni gwizdek prowadziliśmy już 1-0.

Kolejny mecz już w piątek w Przybysławicach z zespołem Dłubni Jangrot o godz. 16.00.

Tabela

W sobotę, na boisku w Niedźwiedziu swój mecz rozegrali również juniorzy. Mimo, że przewaga w posiadaniu piłki i sytuacjach podbramkowych była duża na naszą korzyść, do przerwy jedynie 1-1. Po przerwie więcej konkretów i szybkie 3 bramki. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 4-2. Kolejny mecz w sobotę w Wielkanocy o 10.00 a przeciwnikiem "Bieżanowianka" Kraków

Bramki Żaba 2, Krzyżek, Paczos

Tabela

W niedzielę w Zielonkach swój mecz w ramach II Ligi PPN Kraków grał zespół młodzików. Po domowej porażce z zespołem WAP-u 2-6, kolejny rywal również z czołówki tabeli. Podopieczni trenera Daniela Tomczyka po dobrym i mądrze rozegranym meczu tym razem byli górą, pokonując przeciwnika 3-1. Bramki: Walczak2, Krzyżek.

We wtorek, w zaległym meczu drużyna młodzików odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem w błotno-wodnym meczu pokonaliśmy drużynę Wierzbowianki Wierzbno….również 3-1. Bramki: Kucharski, Walczak, Krzyżek. Tak trzymać!!

Kolejny mecz w niedzielę w Słomnikach z liderem tabeli drużyną Słomniczanki.