Drukuj
PDF
09
Gru

Turniej Mikołajkowy- Wyniki I dnia, harmonogram na dzień II

Za nami emocje I dnia turnieju i apetyt na jeszcze większą ich dawkę w niedzielę

Wyniki i harmonogram w rozwinięciu

I Dzień

L.P

GODZ.

GRUPA

GOSPODARZE - GOŚCIE

WYNIK

1.

10.30

1B-2B

Progres- Cracovia

3:2

2.

10.50

1A-2A

AP Gołcza- Korona I

1:7

3.

11.10

3B-4B

Korona II - Polonia

4:3

4.

11.30

3A-4A

Rekord - Sandecja

4:0

5.

11.50

1B-5B

Progres – FC Wrocław

1:2

6.

12.10

1A-5A

AP Gołcza – WAP

4:0

7.

12.30

2B-4B

Cracovia - Polonia

2:1

8.

12.50

2A-4A

Korona I - Sandecja

4:0

9.

13.10

1B-3B

Progres – Korona II

3:0

10.

13.30

1A-3A

AP Gołcza - Rekord

1:2

11.

13.50

2B-5B

Cracovia – FC Wrocław

1:7

12.

14.10

2A-5A

Korona I- WAP

10:0

13.

14.30

1B-4B

Progres - Polonia

4:1

14.

14.50

3A- 5A

Rekord - WAP

2:1

15.

15.10

1A-4A

AP Gołcza - Sandecja

1:3

16.

15.30

2B-3B

Cracovia – Korona II

3:3

17.

15.50

2A-3A

Korona I - Rekord

4:1

18.

16.10

4B-5B

Polonia – FC Wrocław

0:4

19.

16.30

4A-5A

Sandecja - WAP

4:1

20.

16.50

3B-5B

Korona II – FC Wrocław

0:5


 

Grupa Finałowa „C” (m-ca 1-5) :                Grupa Finałowa „D”(m-ca 6-10) :

1. Sandecja                                                    1. Cracovia

2. Rekord                                                      2. WAP Wolbrom

3. Progres                                                      3. Polonia

4. Korona                                                      4. AP Gołcza

5. FC Wrocław                                              5. Korona II

Harmonogram II dnia rozgrywek

21.

9.00

1D-2D

Cracovia - WAP

22.

9.20

1C-2C

Sandecja - Rekord

23.

9.40

3D-4D

Polonia – AP Gołcza

24.

10.00

3C-4C

Progres - Korona

25.

10.20

1D-5D

Cracovia – Korona II

26.

10.40

1C-5C

Sandecja – FC Wrocław

27.

11.00

2D-4D

WAP - AP Gołcza

28.

11.20

2C-4C

Rekord - Korona

29.

11.40

1D-3D

Cracovia - Polonia

30.

12.00

1C-3C

Sandecja - Progres

31.

12.20

2D-5D

WAP  - Korona II

32.

12.40

2C-5C

Rekord – FC Wrocław

33.

13.00

1D-4D

Cracovia – AP Gołcza

34.

13.20

1C-4C

Sandecja - Korona

35.

13.40

2D-3D

WAP - Polonia

36.

14.00

2C-3C

Rekord - Progres

37.

14.20

4D-5D

AP Gołcza – Korona II

38.

14.40

4C-5C

Korona – FC Wrocław

39.

15.00

3D-5D

Polonia – Korona II

40.

15.20

3C-5C

Progres – FC Wrocław

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Sponsorzy

 

herb_golcza_b

 

inter kraz

 

planeta

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj27
mod_vvisit_counterW tym tygodniu126
mod_vvisit_counterW tym miesiącu1070
mod_vvisit_counterW sumie310457