PDF
29
Mar

Zwycięstwo juniorów na inaugurację rozgrywek I Ligi

W środę zespół juniorów młodszych, meczem z "Wawelem" w Krakowie, rozpoczął rozgrywki ligowe rundy wiosennej I Ligi PPN Kraków

Mimo tego ,że przyszło nam grać na grząskim i bardzo nierównym boisku dominowaliśmy w tym meczu i po bramkach Jaśka Halczucha( głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mariusza Krzyżka), Bartka Paczosa(piękne uderzenie zza pola karnego w tzw. okienko bramki) i Emila Żaby ( strzał z pola karnego po kiwnięciu obrońcy) pokonaliśmy zespół Wawelu 3:0.

Choć do przerwy utrzymywał się wynik remisowy to po przerwie oprócz 3 goli, Adam Trebus trafił w słupek, a Patryk Dyląg ostęplował poprzeczkę bramki gospodarzy.

Mimo wysokiego zwycięstwa gospodarze umiejętnie się bronili i dopiero w drugiej połowie znaleźliśmy sposób na to by pokonać ich bramkarza.

Inauguracja za nami, a zawsze pierwszy mecz niesie za sobą dodatkowy dreszczyk emocji jak zespół zaprezentuje się po zimowej przerwie w rozgrywkach. Wszystko ułożyło się jednak po myśli trenera Marcina Dudzińskiego i jego podopiecznych. Czekamy na następną kolejkę w której podejmujemy "Szreniawę" Koszyce.