Drukuj
PDF

O akademii

oakademii

W dniu 25 sierpnia 2011 r., w Urzędzie Gminy w Gołczy odbyło się zebranie, w wyniku którego założono stowarzyszenie pn. Akademia Piłkarska Gołcza. Do zarządu stowarzyszenia wybrano: Artura Zwoźniaka, Marcina Dudzińskiego, Marka Machnika, Pawła Wilka oraz Mirosława Wójcikowskiego. Prezesem nowo utworzonego stowarzyszenia został Paweł Wilk.

Głównym celem Akademii Piłkarskiej jest prowadzenie zajęć piłkarskich dla dzieci w wieku 7 – 13 lat, co w przyszłości być może zaowocuje zawodowym uprawianiem piłki nożnej. Zgłoszono już wniosek o rejestrację stowarzyszenia i w miesiącu wrześniu rozpocznie swoją działalność. Pomysłodawcą utworzenia Akademii Piłkarskiej był Wójt Gminy Lesław Blacha, a patronem i sponsorem są Urząd Gminy w Gołczy oraz Rada Gminy Gołcza.

Akademia Piłkarska w Gołczy to szkółka oparta o nowoczesne systemy szkolenia dzieci. Wysoki standard programów szkoleniowych będzie realizowany w przyjaznym dla nich otoczeniu, dzięki któremu uczniowie zdobędą umiejętności piłkarskie na poziomie podstawowym, następnie zaawansowanym. Program nauki i doskonalenia umiejętności gry dopasowany jest do młodych zawodników w wieku 7-12 lat i skupiony głównie na rozwoju umiejętności indywidualnych oraz grze w małych grupach.

Pierwsza faza treningowa ma za zadanie zachęcić wszystkie dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu. Piłka nożna jako forma rekreacji niesie za sobą wiele pozytywnych, zdrowotnych aspektów dla wszystkich uczestników zajęć. Do każdego treningu kadra szkoleniowa podchodzi bardzo profesjonalnie.

Sponsorzy

 

herb_golcza_b

 

inter kraz

 

planeta

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Licznik

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj72
mod_vvisit_counterW tym tygodniu484
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4082
mod_vvisit_counterW sumie337853